Sedmý turnaj - hotovo

Jako každých 14 dní, tak i nyní v sudý týden ve středu je tu další turnaj Faraon Cupu..Tentokrát 7.kolo.. Sejdeme se opět v 18:30 na Skalsku a doporučuji dneska přijít, pač jeden nejmenovaný hráč ze Studnic měl v neděli narozky (tuším 23.) a co znám jeho oslavy narozenin, tak to nebude žádná suchařina, ale pěkná žranice a krosenice :) ..Navíc venku je hnusně, takže koukejte dnes večer dorazit do nejoblíbenější šipkařské hospody v Hlinsku ;)

No a jak to dopadlo? Losovaný píva vyhrál Zděnda Hloušek, který se na nás po dlouhý době přišel podívat..no díval se celkem často, tak který si po dlouhý době šel s náma zahrát..A pak klasika klasika..Vyhrál Šemík..druhej tuším Milan a třetí Jarda Mráz..Nejlepší tutanchámon tuším Milan Horký..takže tito si rozdali zbývající píva..

No na příště musíme řádně potrénovat, abysme šemíka sejmuli..přeci nevyhraje čtvrtý turnaj za sebou (no i když já sem rád, jen doufám, že mu ta forma vydrží až do ligy a pak tyto výkony bude podávat i v lize :)..takže za 14 dní se budu opět těšit a šemík jistě taky :)

Přidat nový komentář: